Oyunun açıklaması

Freddy Fazbear's Pizza'da yeni yaz işinize hoş geldiniz, burada çocuklar ve ebeveynler, gözle görülene kadar eğlence ve yemek için gelirler! Ana cazibe, elbette Freddy Fazbear'dır; ve onun iki arkadaşı. Onlar kalabalıkları memnun etmek için programlanmış animatronik robotlar! Ancak robotların davranışları geceleyin bir şekilde tahmin edilemez hale geldi ve bir tamirci bulmaktan çok bir güvenlik görevlisi olarak işe almak çok daha ucuzdu.

Küçük ofisinizden güvenlik kameralarını dikkatle izlemelisiniz. Gecelik kullanmanıza izin verilen çok sınırlı miktarda elektrik var (kurumsal bütçe kesintileri, biliyorsunuz). Bu, gece için güç tükendiğinde, daha fazla güvenlik kapısı ve daha fazla ışık olmadığı zaman demektir! Eğer bir şey doğru değilse Freddybear veya arkadaşları uygun yerlerinde değilse, onları monitörlerde bulmalı ve gerekirse kendini korumalısın!

Oyunun kontrollerinin ve öncülüğünün tüm sadeliği için, Freddy'deki Beş Gece korkutucu… Tasarım ve incelikteki zekice bir deneyim yapmak için nasıl kullanılabileceğinin harika bir örneği. Basit fotoğraflar ve uygun karakter tasarımı Bu oyunda göster ve Scott Cawthon'un, ürpertici bebeklere ve oyuncaklara bakarken hissettikleri gizli korkuları hakkında çok fazla şey bildiğini göster. Korku verenlere korku veren ve korkutucu oyunları seven herkesin sahip olması gereken bir şey. ” -Joel Couture IndieGameMag.com

Freddy Fazbear'ın Pizza'sında yardım istedi! Güvenlik görevlisi arayan aile pizzacı gece vardiyasında 12 ile 6 arasında çalışıyor. Kameraları izleyin, ekipmanın güvenliğini ve animatronik karakterleri sağlayın. Yaralanma / parçalanma sorumlu değildir. Bu pozisyona başvurmak ister misiniz?

Freddy'nin bölümlerindeki bu Beş Gece akıllara durgunluk veriyor, harika, havalı, muhteşem, nişanlı ve böyle bir kelimeye sahip olmaktan hayret duyuyorum, söylemeye şaşırdım. Bu suskun, harika grafikler ve hoş sesler demek istiyorum. Bunun gibi başka bölümler de var, bunlar da muhteşem, Freddy'nin 2. bölümündeki Beş Gece, 3. bölüm, Freddy'nin 1. bölümündeki, gereçler

Price: $2.99

Indir FNAF 1

Diğer oyunlar

FNAF 1
FNAF 1
FNAF 2
FNAF 2
FNAF 3
FNAF 3
FNAF 4
FNAF 4
FNAF .APK
FNAF .APK

Ads