Oyunun açıklaması

Ayı Freddie ve arkadaşları hakkında oyun, en korkunç korku hayranları bile, korkunç görünecektir. Bu yerel bir pizzacıya yerleşmiş animatronik hakkında bir hikaye. Robotlar geceleri işlem görüyor ve öğleden sonraları eğlendiriyorlar. Güneş battığı anda, ürkütücü canavarlara dönüşür ve öldürmeye giderler. Bu sefer yeni kurbanları bir kafede iş bulmaya karar veren gece bekçisi Mike olacak. 5 geceyi şirketlerinde geçirmeye hazır mısınız? Ardından, başlangıca tıklayın ve koridorlara gidin. Animatronics'in ona yaklaştığını görür görmez küçük bir odada saklanın ve kapıları civatalarla kapatın.

Freddy'nin 2'sindeki Beş Gece, FNAF franchise'ının ikinci bölümü. Orijinal FNAF'a benzer olmasına rağmen, oyuna birkaç yeni karakter ve ilginç bir twist ekledi. Bu oyunda, yakın zamanda yenilenmiş pizza lokantasında gece bekçisi vardiyasında çalışacaksınız. Tüm yeni atlayışlara, ölümden kaçınmanın ilginç yeni yollarına ve atlayabilecek yeni, hatta daha stresli senaryolara sahiptir. Ama asla korkma (ya da olmalısın?), Freddy ve orijinal oyuncu kadrosunun geri kalanı, orayı tanımana yardımcı olmak için geri döndü! Bu Freddy'nin Beş Nights için doğrudan bir devamıdır, ancak daha zor bir oyun sunuyor. Orijinalin aksine, açılır kapılarda hiçbir konfor bulamazsınız. Bunun yerine, karanlık bir koridorun namlusuna bakarak, kapısı olmayan bir odadasınız.

Animatronics'i hala ekranınız üzerinden izlemelisiniz, (müzik kutusunu sararken eğlenin!), Ancak yalnızca güvenilir izleme sisteminizden daha fazlasını alırsınız. Ayrıca el fenerinizi (sizi öldürmek için neyin geldiğini görmek harika) ve bir cehennem yaratıklarını onlardan biri olduğunuza inanarak kandıracak olan bir maske verilir. İlk oyunun gergin ve korkutucu hissini sürdürüyor, ama çok daha zor. (Tabii ki, 4-20 modunu tamamlayan veya yeni taksitlerle oynayanlar, bu oyunun ne kadar kolay olduğuna sevineceklerdir.) Serinin bu özel dizilimi, enerji tasarrufu yapmaya çalışıyorsanız (ya da sadece oyunu daha da zorlaştırıyorsanız), ses ipuçlarıyla başladı! Oyunda hiç kan ve kan görünmese de, bu kesinlikle karanlıkta, hatta kendi başınıza oynamak istemediğiniz bir şey.

Price: $2.99

Indir FNAF 2

Diğer oyunlar

FNAF 1
FNAF 1
FNAF 2
FNAF 2
FNAF 3
FNAF 3
FNAF 4
FNAF 4
FNAF .APK
FNAF .APK

Ads