Oyunun açıklaması

Freddy Fazbear's Pizza'nın kapılarını kapatmasından otuz yıl sonra, gerçekleşen olaylar bir söylenti ve çocukluk anılarından başka bir şey olmadı, ama "Fazbear'ın Korkusu: The Horror Attraction" unvanı, efsaneyi canlandırmaya ve deneyimlemeye kararlı Müşteriler için mümkün olduğu kadar otantik, on yıllarca süren ihmal ve yıkımdan kurtulmuş olabilecek her şeyi bulabilmek için büyük çaba sarfediyorlar.

İlk başta sadece boş kabuklar, bir el, bir çengel, eski bir kağıt levha bebek vardı, ama sonra dikkate değer bir keşif yapıldı ...

İşte popüler FNAF oyun serisinin üçüncü bölümünün ücretsiz indirilebilir versiyonu. Bu sefer, eylem orijinal Freddy Fazbear's Pizzeria'nın kapılarını kapatmasından 30 yıl sonra gerçekleşecek. Yeni sahipler, yeni bir yaklaşım denemeye karar verdi ve on yıllardır devam etmekte olan pizzacıdan gelen gerçek kalıntıları içeren bir eğlence bölümü yarattı. Buna Fazbear'ın Korkusu: Korku Çekiciliği adını vermişler ve eski yerin çözülemeyen gizemlerine dayanan yeni bir cazibe sunuyor.

Cazibe şimdi bir animatronik var.

Price: $2.99

Indir FNAF 3

Diğer oyunlar

FNAF 1
FNAF 1
FNAF 2
FNAF 2
FNAF 3
FNAF 3
FNAF 4
FNAF 4
FNAF .APK
FNAF .APK

Ads