Oyunun açıklaması

Freddy'nin orijinal öyküsündeki Beş Gecenin bu son bölümünde, Freddy Fazbear'a, Chica'ya, Bonnie'ye, Foxy'ye ve gölgelerde saklanan daha kötü şeylere karşı kendinizi bir kez daha savunmalısınız. Rolleri henüz bilinmeyen bir çocuk olarak oynamak, kapıları seyretmek ve ayrıca dolabınızın ya da arkanızdaki yatağın içine girebilecek istenmeyen yaratıklardan korunmak için saat 6'ya kadar kendinizi korumanız gerekir.

Kendini korumak için sadece bir el feneri var. Koridorların uzak ucunda sürünen şeyleri korkutur, ama dikkatli ol ve dinle. Bir şey çok yakın sürünmüşse, gözlerinde parlayan ışıklar senin sonun olacaktır.

Freddy's 4'teki Beş Gece, şüphesiz FNAF serisinin en iyi kurulumudur. Hayranları hem korkmuş hem de meraklı bırakmıştır. Bu taksitin başlattığı birçok soru olmasına rağmen, taraftarların her şeyden daha çok cevaplandırılmasını istediği bir soru vardı; Kutuda ne var? FNAF serisinin herhangi bir hayranı, Scott'un oyun boyunca hikayesinin parçalarını ve parçalarını gizlemeyi sevdiğini biliyor. Oyuklardan kodlama yoluyla elemeye, hatta bıraktığı fotoğrafları netleştirmek ya da aydınlatmak zorunda kalmadan, bu hayranların sevdiği serinin bir yönü oldu.

Fakat hiç kimse kutuda ne olduğunu çözemedi, ne meşru bir şekilde oyun oynayarak ne de cevabı aramak için kodlamaya giremedi. Konuyla ilgili olarak, Cawthon, “Kutuda neler var? Bu parçalar bir araya getirildi. […] Belki de bazı şeylerin sonsuza dek unutulmuş kalmasına karar verdim.” Dedi. Yine de gizem yeter, değil mi? Bu bölümde, Fazbear robotlarının izlediği korkak bir çocuk olarak oynuyorsunuz. Evinde bile güvende değilsin. Mekanikler geçmiş taksitlere oldukça benzer, ancak dolabınızı, hem kapıları hem de yatağınızın altında korumanız gerekir.

Oyun boyunca birkaç paskalya yumurtası ve ipucu bağlanmıştır, ancak daha önce de belirtildiği gibi genel gizem çözülemedi. Serinin son bölümü olmasa da, en korkutucu ve en trajik olduğu düşünülüyor. Nihayet '87 (veya 83) The Bite hakkında daha fazla şey öğreniyoruz. Fan spekülasyonlarını takip etmek ve FNAF hikayelerinin gizemini çözmekten hoşlanıyorsanız, o zaman bu oyunu yeterince öneriyorum. Kaynak: https://five-nights-at-freddys-4.jaleco.com/

Indir FNAF 4

Diğer oyunlar

FNAF 1
FNAF 1
FNAF 2
FNAF 2
FNAF 3
FNAF 3
FNAF 4
FNAF 4
FNAF .APK
FNAF .APK

Ads